032919_0160.jpg

Zlepšete své zdraví díky dietě dlouhověkosti ProLon®

postavené na nejnovějších vědeckých poznatcích o lidské genetice

Zbavíte se přebytečného tuku

Zbavíte se nadbytečného tělesného tuku a udržíte si svalovou hmotu.

Snížíte riziko chronických chorob

Podpoříte přirozenou obnovu buněk, která se v těle spouští při simulaci půstu.

Zvýšíte svou výkonnost a odolnost

Zlepšíte své metabolické zdraví a tím i psychickou a fyzickou výkonnost.

Vyhněte se dietám ohrožujícím vaše zdraví

Většina klasických diet má dlouhodobě negativní dopady na lidské zdraví. Dieta dlouhověkosti, jak vyplývá i z jejího názvu, se soustředí především na dlouhodobé efekty stravy na zdraví člověka.

 

Dieta ProLon funguje na principu tzv. "Fast mimicking diet", tedy půst nahrazující dietě a dodržování zásad zdravé stravy, která je vědecky i klinicky prověřena.

 

Díky této dietě se zbavíte nadbytečného tuku, podpoříte přirozenou obnovu buněk a zlepšíte své metabolické zdraví.

ProLon již pomohl více než 100.000 klientům

Jelikož jsem zvyklá na přerušovaný půst, bylo pro mě velmi jednoduché dietu dodržovat. Byla jsem překvapená o jak moc lépe jsem se cítila a jako bonus jsem zhubla skoro 3 kg. I když jím docela zdravě, Prolon mě inspiroval k omezení konzumace masa. 

Jana

Omezit příjem kalorií, když jste se dlouhodobě přejídali není zrovna hračka. Většina jídel v dietě mi chutnala. Olivy ze Španělska, polévky z Itálie byly lepší než jsem čekal. Už po dvou dnech jsem cítil úlevu bolesti kloubů. Přechodový den byl také skvělý. Díky Prolone!

Kryštof

Tento program 100% doporučuji! Cítím se odpočinutě, resetovaně a překvapivě jsem neměla problém s hladověním. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí zdravě zhubnout a dostat se do pohody. Trochu mi vadí jen velké množství obalů, ve kterých bylo jídlo zabaleno.

Marcela

V čem je ProLon unikátní?

20 let výzkumu

Autor diety profesor  Valter Longo a jeho tým na University of Southern California se věnuje výzkumu vlivu stravování na délku života už více než 20 let

Ověřeno klinickými studiemi

ProLon pomohl zlepšit zdraví již více než 100.000 klientům po celém světě. Účinnost diety a její dopady na lidské zdraví jsou ověřeny nezávislými klinickými studiemi

Přínosy půstu bez hladu

Dieta uvede tělo do stavu prodlouženého půstu, čímž se nastartují ozdravné procesy v těle. Zároveň ale ProLon zajistí tělu všechny nezbytné živiny, abyste neměli pocit hladovění.

Jak to funguje?

1. krok

Konzultace s výživovým poradcem

ProLon můžete absolvovat i sami bez lékařského dohledu, ale pro nejlepší výsledky doporučujeme absolvovat vstupní vyšetření, kdy prověříme vhodnost diety pro Vás, zvážíme a přeměříme Vás detailně na lékařské váze (včetně složení těla).

2. krok

5-denní dieta ProLon

Ze vstupního vyšetření si odnesete domů krabici s dietou, kde budete mít všechna jídla na příštích 5 dnů včetně návodu na přípravu. Během diety nejíte žádná jiná jídla, nepijete kávu, slazené ani žádné alkoholické nápoje.

3. krok

3 kila dole a nový život

Po 5 dnech diety se opět setkáte se svým výživovým poradcem. Váha Vám ukáže o 3 kg nižší hodnotu a domluvíte se na dalším postupu, podle cílů, které budete mít. ProLon lze absolvovat až 6x do roka.

V čem se ProLon liší od ostatních diet?

Nemusíte se bát, že Vám někdo chce vnutit zázračnou dietu, aby se na Vás obohatil. Výtěžek z prodeje ProLonu je totiž určen pro neziskové účely. Profesor Valter Longo, autor diety ProLon, je vědec stojící v čele institutu gerontologie při univerzitě v Jižní Kalifornii. Veškerý zisk z prodeje knih a diet směřuje do nadace, která dále podporuje aktivity v oblasti výzkumu vlivu životního stylu a konkrétně stravy na zdraví člověka a jeho dlouhověkost.

Hubnutí  s důrazem na zdraví

Pokud máte nadváhu nebo jste obézní s ProLonem přirozeně zhubnete. Ale hubnutí je u této diety pouze vedlejším efektem. ProLon má hlavní ambici zlepšit Vaše celkové zdraví a nastartovat v těle ozdravné procesy, které jsou vlivem špatné životosprávy omezeny.

Dieta simulující půst

Pozitivní vliv půstu nebo přerušovaných půstů na lidské zdraví je v poslední době velkým tématem. Díky ProLonu si Vaše tělo bude myslet, že hladovíte, ale zároveň mu dodá všechny nutné živiny, abyste se netrápili pocitem hladu a dalšími nepříznivými efekty půstu.

Zdravý vztah k jídlu

ProLon na rozdíl od jiných diet buduje zdravý vztah k jídlu. Po absolvování diety tak budete mít daleko přirozenější chutě a nebudete mít potřebu se přejídat nebo jíst nezdravé potraviny. Tím minimalizujete riziko tzv. "jojo efektu"

Balíčky ProLon

ProLon si můžete zakoupit samostatně pouze jako dietu. Před absolvováním diety důrazně doporučujeme konzultaci se svým lékařem, případně vstupní konzultaci s naším výživovým poradcem. 

BASIC
Samostatná dieta ProLon
bez  odborného dohledu

Pokud si chcete vyzkoušet dietu ProLon sami bez našeho odborného dohledu, můžete si zakoupit samostatnou dietu včetně detailního návodu na přípravu.

5.450 Kč

Obsahuje:
- dietu ProLon na 5 dní

- 15 min. telefonickou konzultaci
 

STANDARD
Dieta ProLon
pod dohledem výživového poradce

Chcete si být jistí, že děláte pro své zdraví to nejlepší a zároveň chcete dosáhnout na nejlepší výsledky? Vstupní prohlídka a kontrola po dietě Vám zajistí oboje.

9.900 Kč

Obsahuje:

- vstupní konzultaci na klinice

- analýzu složení těla na váze Accuniq

- dietu ProLon na 5 dní

- kontrolní vyšetření po 5 dnech

- dietní plán od výživového poradce

PREMIUM
Balíček Standard a navíc
měsíční stravovací plán EliteGourmet

Jestliže potřebujete zhubnout zdravě více než 3 kg, doporučujeme Vám navázat na ProLon speciální dietou, dodávanou až k Vám domů, díky které budete hubnout zdravě až 1 kg týdně.

29.900 Kč

Obsahuje:
- vstupní konzultaci na klinice

- analýzu složení těla na váze Accuniq

- dietu ProLon na 5 dní

- kontrolní vyšetření po 5 dnech

- dietní plán od výživového poradce

- 24 dní vybraného dietního plánu EliteGourmet