fyzioterapie-obrazek.jpg

Zbavte se bolesti svého pohybového systému a užijte si život ve fyzické pohodě

diagnostika, prevence a léčba pohybového aparátu

Odstranění bolesti

Zbavení bolesti je pro nás na prvním místě. 

Prevence úrazů

Uvolněním přetížených svalů a posílením svalů oslabených předcházíte vzniku úrazů.

Zlepšení postury

Po zvládnutí bolesti se zaměříme na kompenzační cvičení pro vylepšení držení těla.

Mějte svoje zdraví pod kontrolou

Bolest má pro tělo ochranný význam, varuje nás před poškozením tkání. Potíže s bolestí je však potřeba řešit včas.

Přehlížením bolesti a dlouhodobým přetěžováním pohybového systému dochází ke strukturálním nevratným změnám např. výhřezy plotének, artrotické změny apod.

Spoléhat se na samovolné odeznění bolesti a pohybových potíží může mít v některých případech vážné následky, které mohou být i nevratné.  Proto je lepší se vždy poradit s fyzioterapeutem.

Reference 

"Delší dobu jsem měla potíže s bolestmi zad. Během preventivní prohlídky v EliteMedical mi doporučili konzultaci s fyzioterapeutkou. Bolesti výrazně ustoupily a stále pracujeme na jejich úplném odstranění. Děkuji a pokud máte potíže také, návštěvu doporučuji. "

Martina B. (48 let)

"Po pádu z kola jsem měl potíže s ramenem a protože jsem stále aktivní člověk, docela mě to trápilo. Na klinice mi pomohli a já zas můžu sportovat. Navíc jsme trochu opravili i moje držení těla. Takže spokojenost a ještě jednou díky!"

Milan G. (38 let)

"Po operaci kyčle jsem potřebovala rehabilitace a služby fyzioterapeuta. Dostala jsem doporučení na EliteMedical a se službami jsem byla a stále jsem spokojená. Pravidelně nadále docházím na lymfodrenáže a vitamínové infuze. "

Elena I. (58 let)

Co je fyzioterapie a pro koho je určena?

Fyzioterapie se zabývá léčbou pohybových částí těla, mezi které patří klouby, vazy a svaly. Správné fungování může být poškozeno nejen úrazem, ale i dlouhodobým opakujícím se pohybem nebo přetěžováním částí těla. 

 

Pro odstranění bolesti a celkové zlepšení pohybových funkcí svalů a kloubů se používají různé metody.  Díky správnému fungování celého těla je možné žít plnohodnotný život.  

Fyzioterapie je určena každému, kdo potřebuje léčbu po úrazu, operaci či trpí chronickými potížemi pohybového systému. Zaměřujeme se jak na dospělé osoby, tak diagnostiku a terapii dětí i miminek. Provádíme také specifickou terapii metodou L. Mojžíšové, McKenzieho a Vojtovu reflexní lokomoci. Z doplňkových služeb můžete využít elektroterapii, ultrazvuk, laser či lymfodrenáž. 

Jak to funguje?

1. krok

Komplexní kineziologický rozbor

Během první návštěvy provedeme komplexní kineziologický rozbor vašeho pohybového systému. Ten se skládá z odebrání anamnézy a následného vyšetření pohledem, pohmatem a pohybovými testy. Na základě testování pro vás stanovíme individuální terapeutický plán.

2. krok

Individuální fyzioterapie

Aplikujeme fyzioterapii zaměřenou na léčbu akutních (poúrazových, pooperačních, akutních blokád aj.) a chronických bolestivých stavů, kdy volíme kombinaci měkkých a mobilizačních technik a následného cvičení tak, aby se Vám co nejrychleji ulevilo.

3. krok

Fyzikální terapie, taping

Využíváme analgetického a myorelaxačního účinku elektroterapie a ultrazvuku. Pro otoky aplikujeme přístrojovou lymfodrenáž. Pokud máte pooperační jizvy, oceníte urychlení hojení pomocí laseru.

Nabídka fyzioterapie

Níže si můžete vybrat ze 3 balíčků fyzioterapie. V případě, že si nejste výběrem jistí, doporučujeme zvolit základní balíček Basic a během prvního vyšetření se poradit o dalším doporučeném postupu s naším lékařem. Rádi zajistíme také kombinaci služeb fyzioterapeuta s kondičním trenérem.

Balíček BASIC je určen primárně těm, kdo nepociťují akutní bolest, chtějí problém zkonzultovat a řešit prevenci.

základní balíček fyzioterapie

Obsahuje:

- 60 minut

- individuální fyzioterapie

- vstupní rozbor pohybového systému 

1.800 Kč
BASIC

Balíček PREMIUM je určen klientům po úrazech, operacích, potřebují řešit akutní bolest, omezení rozsahu či otok kloubů.

rozšířený balíček fyzioterapie

Obsahuje:

- 90 minut

- individuální fyzioterapie

- vstupní rozbor pohybového systému

- 15 minut fyzikální terapie dle domluvy a potřeby (elektroterapie, ultrazvuk či laser pro rychlejší úlevu od bolesti)

- kinesiotaping

2.200 Kč
PREMIUM

Balíček ELITE je určen pro všechny dříve uvedené a navíc pro osoby, které trápí otoky dolních končetin, pocit těžkých nohou nebo celulitida.

kompletní balíček fyzioterapie

Obsahuje:

- 120 minut

- individuální fyzioterapie

- vstupní rozbor pohybového systému

- 15 minut fyzikální terapie dle domluvy a potřeby (elektroterapie, ultrazvuk či laser pro rychlejší úlevu od bolesti)

- kinesiotaping

- 60 minut přístrojové lymfodrenáže

2.800 Kč
ELITE