Portrait%20of%20attractive%20woman%20in%

Podpořte svou obranyschopnost proti virovým onemocněním

Ověřený způsob posílení imunity

Nejrychlejší způsob pro zlepšení imunity
Ideální prevence v případě virových epidemií
Rychlejší uzdravení u probíhajících nemocí

Imunobooster je cílená terapie, která je pro dosažení nejlepšího efektu podávána nitrožilně přímo do Vašeho krevního oběhu. Tímto je zajištěna zvýšená účinnost.

Imunobooster obsahuje vitamín C a další biologicky účinné látky, které prokazatelně zlepšují funkci imunitního systému, aby dokázal čelit virovým onemocněním.

Terapii je možné podstoupit i v případě již probíhajících nebo nastupujících onemocnění, abyste se rychleji uzdravili.

Rizika oslabené imunity

Vlivem věku, špatné životosprávy, stresu nebo chronických onemocnění můžete mít výrazně oslabenou imunitu. Právě imunitní systém hraje roli v tom, jak jste schopni se vypořádat s různými virovými a bakteriálními infekcemi.

 

Terapie Imunobooster je sestavena tak, aby lidskému tělu poskytla dostatečnou dávku vitamínů a účinných látek, které mají okamžitý pozitivní efekt na Vaši imunitu.

Se silnější imunitou budete schopni lépe čelit infekčním onemocněním.

Imunobooster již pomohl stovkám klientů

"Vždy v podzimním a jarním období děti domů nosily různé nemoci. Od doby, co jsme začali pravidelně s manželem chodit na Imunobooster kúry, se nám virózy vyhýbají. "

"K infuzi vitamínu C jsem byl vždy skeptický, ale jsem rád, že jsem dal na doporučení hlavní sestry Natálky a zkusil to. Již 3 roky pravidelně absolvuji v době chřipkových epidemií celou proceduru a od té doby jsem ani jednou chřipku neměl."

"Imunobooster si necháváme s partnerem i rodiči aplikovat každý rok. Vyhovuje nám možnost infuze v domácím prostředí. Kvůli pokročilému věku rodičů máme obavu i z "hloupé" chřipky, takže se rádi vyhneme prostředí kliniky.

Markéta

Alois

Barbora

V čem je Imunobooster unikátní

Nejen vitamín C

Imunobooster je více než jen obyčejná infuze vitamínu C.  Používáme další účinné látky, které podporují imunitní systém. Terapie je pro nejlepší výsledky podávána po dobu jednoho měsíce, vždy 1x týdně.

Kyslíková kúra

Současně s infuzí Vám bude podána tzv. oxygenoterapie, která má příznivý vliv na organismus a pomáhá i v případě onemocnění plic a průdušek, srdečních onemocněních, poruchách spánku, hojení ran, a u dalších zdravotních problémů.

Maximální efekt

Jedna dávka Imunoboosteru obsahuje tolik vitamínu C jako 100 ks pomerančů. Další účinné látky potom navíc umocňují efekt vitamínu C a oxygenoterpie, takže dosáhnete maximálního posílení Vaší imunity.

3 kroky k silnější imunitě

1. krok

Objednávka

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte terapii, kterou Vám aplikuje náš lékař buď u nás na klinice nebo u Vás doma.

2. krok

Poskytnutí terapie

Terapie je poskytována nitrožilně formou infuze. Jedna aplikace trvá cca 45 minut. Terapie se skládá z celkem 4 dávek podávaných jednou za týden

3. krok

Okamžitý účinek

Účinné látky se dostanou do krevního oběhu díky infuzi okamžitě. Pro zajištění optimálního efektu je terapie rozložena do 4 týdnů. V případě potřeby je možno aplikovat Imunobooster vícekrát do roka.

Proč byste měli doplňovat vitamín C?

Pokud máte vitamínu C dlouhodobý nedostatek, je Vaše imunita zcela jistě oslabena a jste tak náchylnější infekčním chorobám. Navíc v případě nastoupení infekce je polovina zásob vašeho vitamínu C okamžitě spotřebovaná bílými krvinkami.

Základ silné imunity

Vitamín C je zásadní pro správné fungování Vašeho organismu a tím i imunitního systému. Má celou řadu pozitivních účinků - je silný antioxidant, zlepšuje fungování bílých krvinek, snižuje krevní tlak, zbavuje tělo zánětu atd.

Tělo jej neumí vytvořit

Lidské tělo neumí vitamín C vytvořit. Doporučená denní dávka pro udržení zdraví je 75 mg u žen a 90 mg u mužů. Je proto nutné zajistit dostatečný příjem v potravě a v období virových epidemií příjem dodatečně navýšit.

Lidé trpí nedostatkem

Kvůli našemu životnímu stylu, různým civilizačním - chronickým chorobám a špatně fungujícímu trávícímu systému trpí většina populace nedostatkem tohoto pro zdraví tak důležitého vitamínu.

Nechte své tělo léčit kyslíkem

Terapie Imunobooster obsahuje vedle infuzí také oxygenoterapii, neboli kyslíkovou kúru. Tato terapie, která je založena na inhalaci koncentrovaného kyslíku, je velmi rozšířená v předních zahraničních klinikách pro své blahodárné účinky na lidský organismus a prokazatelné posílení imunitního systému.

Zdravé průdušky a plíce

Oxygenoterapie podporuje správné fungování dýchacího systému - průdušek i plic. Funguje nejen jako prevence, ale zároveň jako vysoce účinná léčba v případě probíhajících plicních onemocnění.

Podpora imunity

Kyslík v krvi zvyšuje účinnost dalších léčivých látek - medikamentů i vitamínů. Má pozitivní efekt na okysličení tkání a tím i fungování organismu. V rámci Imunoboosteru zvyšuje významně účinek vitamínu C.

Pozitivní vedlejší účinky

Léčba kyslíkem dále prokazatelně zlepšuje kvalitu spánku, pomáhá při psychických problémech a zvyšuje odolnost organismu proti stresu. Celkově zbavuje člověka pocitu únavy. Ženy ocení pozitivní vliv na pleť.

Nabídka Imunobooster

Obsahuje:
- 1 aplikaci

- vstupní konzultaci před zahájením infuzní terapie
 

2.850 Kč

Nevíte, jak vám bude terapie vyhovovat? Vyzkoušejte si jednu aplikaci.

NA ZKOUŠKU

Obsahuje:
- 4 aplikace

- vstupní konzultaci před zahájením infuzní terapie
 

10.500 Kč

Nejlepšího efektu dosáhnete při 4 aplikacích. Nabízíme zvýhodněný balíček s 4 aplikacemi.

KOMPLET

Vitamín C a Imunobooster v médiích

Pozitivní vliv vitamínu C ve vysokých dávkách popularizoval již v 70. letech minulého století nositel dvou Nobelových cen a zakladatel molekulární mikrobiologie Linus Carl Pauling. O pozitivních efektech Vitamínu C na organismus, imunitní systém a obecně jeho důležitosti pro zdraví člověka byla od té doby napsána celá řada článků.

Článek: V New Yorku pacientům s koronavirem podávají vysoké dávky vitaminu C

Lékaři napříč New Yorkem pacientům na jednotkách intenzivní péče nitrožilně podávají dávky vitaminu C, které by měly pomoci v boji s nákazou novým koronavirem.

Weber, jenž je pneumologickým specialistou, svým pacientům na jednotce intenzivní péče okamžitě podává dávku 1500 miligramů vitaminu C, další dávky jsou poté opakovány třikrát až čtyřikrát denně. Každá z nich je přitom až 16krát vyšší, než je doporučená denní dávka vitaminu C pro dospělého člověka.

Weber v rozhovoru uvedl, že takový postup je založen na experimentálních léčbách onemocnění COVID-19 v Číně, kde v polovině února proběhla klinická studie účinnosti nitrožilního podávání vitaminu C pacientům s koronavirem.

„Pacienti, kterým byl vitamin C podáván, na tom byli lépe než ostatní. Obrovsky to pomáhá, ale moc se o tom nemluví, protože obyčejný vitamin C nezní tak zajímavě,” uvedl Weber.

„Vitamin C je proti koronaviru hojně využíván, záleží však na podávaném množství, které určuje lékař,” řekl Jason Molinet, mluvčí společnosti Northwell Health. Ta v New Yorku provozuje 23 nemocnic, v nichž se léčí zhruba 700 pacientů nakažených novým koronavirem.

25. 3. 2020 - novinky.cz , originál vyšel v New York Post