Zjistěte své potravinové intolerance a zbavte se únavy i vleklých zdravotních problémů

Zlepšíme vaše trávení a tím také celkový stav organizmu

Vaše zdravotní potíže, mohou být způsobeny intolerancí nektěrých potravin. Zlepšíme vaše trávení a celkový zdravotní stav.

Posílíme váš imunitní systém a odolnost proti nemocem

Trávicí soustava je alfou a omegou lidského imunitního systému. Díky testu potravinových intolerancí budete v lepší kondici.

Zjistíme, které potraviny vám mohou ublížit

Možná každý den jíte to, co vašemu tělu nedělá dobře. Díky testu potravinových intolerancí jednoduše zlepšíte svou životasprávu.

Vyhněte se potravinám, které ohrožují vaše zdraví

Potravinové intolerance jsou něco jiného než potravinové alergie. V případě intolerance si možná ani nemusíte uvědomovat, že vám to, co jíte každý den, způsobuje potíže, které snižují kvalitu vašeho života.

Může to být obyčejná bolest hlavy, únava, trávicí potíže ale i kožní problémy. Pokud se nemůžete zbavit nějakého problému, objednejte se k nám na konzultaci, poradíme vám, zda test potravinových intolerancí může vyřešit vaše potíže.

Po absolvování testu vám pomůžeme stanovit stravovací plán a již během prvních dnů zlepšíme váš zdravotní stav.

Test potravinových intolerancí již pomohl mnoho klientům

Dnes je začátek července a já se cítím " jako vyměněná" a to je Vaše zásluha! Mám za sebou přípravu na celkový detox, samotný detox a "nájezd" na můj nový životní styl.
Na začátku byla pro velmi důležitá Vaše pomoc a velmi užitečné rady. Na začátku bylo to, že jsem si nechala udělat test na potravinové intolerance.

Kateřina

Chtěl bych Vám velice poděkovat za zprostředkování testu intolerancí, díky kterému jsem přišel na to že trpím histaminovou intolerancí. Po vzájemné konzultaci a nastavené jídelníčku a potravinových doplňků musím říct, že pociťuji výraznou změnu a zlepšení. 

Tomáš

Bála jsem se, že mi po výsledku testu zakážete jíst vše co mám ráda. Po konzultaci jsem rychle zjistila, že je to jinak. Vynechávám všechny potraviny, které mi nedělaly dobře a které mi zpomalovaly metabolismus. Mám naštěstí velký výběr ze zbylých "neškodných" potravin a cítím se skvěle.

Petra

Proč se u nás testovat na potravinové intolerance?

Komplexní výsledky

Testujeme 271 druhů potravin, aditiv, čajů, koření i histamin. Díky komplexnímu přehledu jednoduše stanovíme možné příčiny vašich obtíží.

Kombinace škodlivých potravin

Na základě výsledků imunologických hodnot vám pomůžeme s výživovým plánem a poradíme další postup, aby to, co jíte již neškodilo vašemu tělu.

Protože se dají léčit

Rotačním výživovým plánem na 6 měsíců zlepšíte svůj zdravotní stav a zjistíte, co vašemu tělu škodí.

Co vás čeká?

1. krok

Konzultace s odborníkem

V prvním kroku vás čeká konzultace se specialistou, který probere vaše potíže, vysvětlí problematiku potravinových intolerancí a doporučí následný postup.

2. krok

Odběr krve

U nás v ordinaci vám odebereme krev pro zvolený balíček testu potravinových intolerancí, který následně diagnostikujeme.

3. krok

Výsledky a řešení problémů

Výsledky vám zašleme e-mailem a domluvíme se na dalším postupu. Stanovíme výživový plán. Po několika týdnech proběhne závěrečná konzultace se zhodnocením přínosu a dalšího postupu.

Testy potravinových intolerancí

V první řadě vás čeká osobní konzultace se specialistou, během které proberete vaši životasprávu a potíže. Výstupem z ní bude doporučení, jaký z testů je pro vás vhodný a informace o dalším postupu. Cena této konzultace je 2.600 Kč.

14.700 Kč

Komplexní test, díky kterému zjistíte širokou škálu potravinových intolerancí, která ovlivňují váš organizmus. Budete moci upravit své stravovací návyky bez obav, že vám některé potraviny dále působí potíže.

Diagnostika krevního testu na 270 intolerancí.
Komplex
Diagnostika krevního testu na 270 intolerancí + 2x histaminová intolerance

Komplexní test doplněný o testy na intoleranci histaminu doporučujeme zejména osobám středního věku, a těm, kteří mají problémy s bolestmi hlavy a únavou. Zjištění histaminové intolerance promění váš život k lepšímu.

Komplex + Histamin
17.900 Kč